خانه عناوین سایت بانک مقالات «جلسات درس تفسیر موضوعی»

عرضه آثار آیت الله صادقی تهرانی(ره) در نمایشگاه کتاب تهران
ارسال در تاريخ چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳٩٢ توسط سید صابر

بسم الله الرحمن الرحیم

به فضل الهی پس از سالها بالاخره شرایطی فراهم شد تا کتابها و آثار آیت الله العظمی صادقی تهرانی بتواند برای عموم عرضه شود و دسترسی به آن گنجینه ها نسبت به قبل سهولت یابد.

ضمن تشکر از «انتشارات شکرانه» و تلاشهای بیت معظم له و دفتر «جامعة علوم القرآن»، از جمیع علاقه مندان دعوت می کنیم تا از غرفه 21 ، در راهرو 19 واقع در شبستان امام خمینی(ره) در محل برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی بزرگ تهران، که غرفه انشارات شکرانه؛ عرضه کننده آثار آیت الله العظمی صادقی تهرانی است، بازدید به عمل آورند.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پی نوشت: یکی از مشکلات جدی نمایشگاه کتاب تهران امسال، که انتشارات شکرانه نیز از آن مستثنی نیست، قیمت بالای محصولات ارائه شده است. که البته تخفیف 20% نمایشگاه شاید بخشی از آنرا جبران کند! والله المستعان


برچسب ها : اخبار و اطلاع رسانی

رسولان - برترین مرجع دانلود آثار آیت الله العظمی محمد صادقی تهرانی
درباره سایت:
آیت الله العظمی محمد صادقی تهرانی

در طول چهارده قرن گذشته همواره قرآن، کنار گذاشته شده و مظلوم بوده است و عالمان دینی کمتر قرآن را محور کار خویش قرار داده اند.

در این میان آیة الله صادقی تهرانی«ره»، از معدود فقیهانی بوده است که کتاب خدا را در همه ابعاد محور اصلی کار خود قرار داده و روایات را نیز در صورت تطابق یا عدم مغایرت با کلام خدا پذیرفته نه صرفا بر مبنای علم رجال و حدیث و...

ایشان بیان کننده فقه گویا در برابر فقه سنتی و فقه پویا می باشند.

این فقه قرآن محور، همان روش معصومان محمدی علیهم السلام می باشد که برمبنای روایات فوق حد تواتر، بر همه مسلمین نیز عمل به آن واجب است.

در این سایت از مبانی، افکار، فتاوای فقهی، زندگینامه و احیانا خبرهای مربوط به صاحب تفسیر شریف الفرقان خواهیم نوشت.

إن شاء الله

...